†     †     †     M  A  F  I  A     †     †     † Strona Główna † † † M A F I A † † †
† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Nekrologi
Autor Wiadomość
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-07, 15:06   Nekrologi

Nekrologi.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-07, 16:10   

Cytat:
Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

Mt 24, 10-13.

BIURO PROKURATORA SZACKIEGO

Sekretarka zaanonsowała przybycie dwóch gości. Błysk w jej oczach kazał sądzić, że ich rozpoznała. Nic dziwnego, swego czasu niemal codziennie można ich było zobaczyć w telewizji.

– Gdzie czarodziej?

Mężczyźni spojrzeli na siebie wymownie. Pierwszy odezwał się ten niższy:

– Nie wiemy, nie mieliśmy z nim kontaktu. Może nie otrzymał zlecenia?

Szacki podrapał się po białych włosach. Kiedyś były ciemne jak węgiel. Osiwiał jednej nocy, czuwając w szpitalu przy łóżku ciężko chorej córeczki.

– Każę swoim ludziom to sprawdzić. I tak mamy teraz większe problemy.

– Myśli Ojciec, że on może być groźny? – wyższy z mężczyzn nie ukrywał lekkiego zaniepokojenia.

– Czyżby w systemie był jakiś przeciek? – dopytywał niższy.

– W tej chwili to nie ma wielkiego znaczenia. Tak czy siak trzeba się go pozbyć. Wiecie co macie robić?

Mężczyźni pokiwali twierdząco głową. Szczegółowe instrukcje o tym kogo mają się pozbyć tego dnia otrzymali wcześniej.

Szacki ruchem ręki wskazał im drzwi.

***

Gra jeszcze na dobre się nie rozpoczęła, a w umysłach żołnierzy królestwa zła już zaczął rysować się niepokój. To dobrze, pomyślał Szacki. Nie ma nic gorszego niż nadmierna pewność siebie.

Z letargu wyrwał go dźwięk wibrującej komórki. A więc to już, pomyślał. Szybko się uwinęli.

– Dzień dobry prokuratorze. – Szacki rozpoznał znajomy głos Olega, komisarza Komendy Stołecznej Policji. Zanosi się na to, że będzie pan miał robotę.

– Co tym razem? Kieszonkowiec przyłapany na gorącym uczynku czy bezdomny kradnący jabola ze spożywczaka? – Szacki ostatnio otrzymywał same błahe sprawy.

– Obawiam się, że to coś znacznie poważniejszego. Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Prawdopodobnie uduszenie. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem.

– Jaki adres?

– Krucza 15.

– Dzwoń po techników, będę za kwadrans.

***

Dwadzieścia minut później prokurator Teodor Szacki już wiedział, że dwaj mężczyźni, którzy odwiedzili go w gabinecie przed południem to profesjonaliści.

Listerine Total Care leżał bez życia. Nabity w butelkę. Dosłownie.


Listerine Total Care - :swiecz:
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-08, 21:15   

To smutny czas dla nas wszystkich.

Maryja Panna - :swiecz: - niewinna

:arrow: (5) Maryja Panna - Hugh Hefner, Joanna d'Arc, Josef Mengele, Krzysztof Hołowczyc, Wayne Unser

:arrow: (2) Gandulf Teh Gray - Samsung Galaxy Ace, The Chwytak
:arrow: (2) Joanna d'Arc - Gandulf Teh Gray, Maryja Panna
:arrow: (2) Michał Milowicz - Lawliet Lawsford, Robert Biedroń
:arrow: (2) Samsung Galaxy Ace - Michał Milowicz, Wielki Wizjoner

:arrow: Josef Mengele - Severus Snape
:arrow: Krzysztof Hołowczyc - Rick Rubin
:arrow: Rick Rubin - Dziewczyna Ratownika
:arrow: Robert Biedroń - Andrea Stavros
:arrow: Severus Snape - Teodor Szacki
:arrow: The Chwytak - Amel Bent

Nie głosowali:

Browar Ciechan
Ronald Reagan
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-09, 21:14   

Carpe diem!

The Chwytak - :swiecz: - niewinny

:arrow: (5) The Chwytak - Amel Bent, Hugh Hefner, Krzysztof Hołowczyc, Rick Rubin, Severus Snape

:arrow: (4) Wayne Unser - Dziewczyna Ratownika, Gandulf Teh Gray, Josef Mengele, Samsung Galaxy Ace

:arrow: (3) Samsung Galaxy Ace - Michał Milowicz, Ronald Reagan, Wielki Wizjoner

:arrow: (2) Ronald Reagan - Joanna d'Arc, Robert Biedroń

:arrow: Andrea Stavros - The Chwytak
:arrow: Amel Bent - Wayne Unser
:arrow: Michał Milowicz - Lawliet Lawsford
:arrow: Robert Biedroń - Andrea Stavros
:arrow: Severus Snape - Teodor Szacki

Nie głosował:

Browar Ciechan


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

The Chwytak napisał/a:
Pedały pierdolone, kmioty nieziemskie. Niech was pożrą Annuaki i inne sraki.

Niewinny, Bartłomiej Gorczyca.


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

Browar padł ofiarą wielkiej suszy.

Browar Ciechan - :swiecz: - niewinny
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-09, 22:23   

Cytat:

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone.

Mt 7, 15-19.

MIESZKANIE TEODORA SZACKIEGO

W ostatnich dwóch dniach głównym zajęciem Teodora Szackiego, prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście, było pilnowanie, by nie wykryto sprawców niedzielnego mordu. W gruncie rzeczy nie było to zbyt trudne zadanie. Na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych odcisków linii papilarnych ani śladów biologicznych, poza tymi, które należały do denata.

Jedynym co martwiło Szackiego, było to, że wszystko poszło tak łatwo. Listerine był na tropie. W dzienniku, który prokurator znalazł w mieszkaniu zmarłego, drukowanymi literami wypisany był cały skład mafii. TEODOR SZACKI zajmował w tym spisie pierwsze miejsce. Wydawałoby się, że mieszkańcy miasta szybko dojdą do tego, że jedną z osób, której najmocniej zależało na zamordowaniu Listerine’a był właśnie Teodor. Nic bardziej mylnego. W swej naiwności ta banda baranów uznała, że tylko idiota zdecydowałby się na taki krok. A Szacki przecież idiotą nie był.

Najciemniej pod latarnią, pomyślał prokurator Szacki i sięgnął do listu, który minutę wcześniej wyciągnął ze skrzynki pocztowej. Mimo, iż na kopercie nie było danych nadawcy, Teodor doskonale wiedział, kto ów list napisał.

Drogi Teodorze

z uśmiechem na ustach przyglądam się twoim poczynaniom. Masz rację, ktoś mądry tym wszystkim kieruje. To nie przypadek, że Anioł Śmierci dopadł Maryję Pannę w dniu Święta Niepokalanego Poczęcia, to nie przypadek, że nikt Cię nie chce zabić, to nie przypadek również, że tylko Ty głosowałeś na Snape’a.
Zastanawiałeś się pewnie gdzie się podział czarodziej i czemu nie stawił się w umówionym miejscu i czasie. Tym zabawniejsze było to, że zaliczyłeś go do top5 najbardziej ogarniętych zawodników tej rozgrywki. Znów miałeś rację.
Czarodziej nie pojawił się, bo miałem w stosunku do niego inne plany. Wybacz, że tym razem to nie Ty jesteś głównym aktorem widowiska.

twój przyjaciel ANIOŁ ŚMIERCI

PS

Nie zdziw się jeśli w nocy zbudzi Cię telefon. O wszystko zadbałem.

***

Była druga w nocy, kiedy prokuratora Szackiego obudził dźwięk telefonu.

– Ubieraj się i natychmiast przyjeżdżaj do biura – w głosie przełożonej Szacki wyczuł duże zdenerwowanie.

– Co się stało? Czemu budzisz mnie w środku nocy?

– Szykuje się naprawdę gruba sprawa. W Słupsku zamordowano prezydenta.

– Komorowskiego?

– Prezydenta Słupska. Biedronia. Jego partner znalazł go w domu. Ręce i nogi przywiązane do łóżka, w ustach penis.

– Penis?

– Tak, penis. Jego własny penis. Morderca prawdopodobnie odciął go już po śmierci.

– Media już wiedzą?

– Jeszcze nie, ale wiesz jak jest. Prokuratura w Słupsku już bada sprawę, ale Prokurator Generalny zażądał, by sprawą zajął się ktoś od nas. Od razu pomyślałam o Tobie.

– Nie wiem czy powinienem się cieszyć, jest druga w nocy.

– Jest jeszcze coś...

– Co takiego?

– Na nocnej szafce znaleziono kartkę, zgadnij co było na niej napisane.

– Nie mam pojęcia.

Bóg wybacza. Egze nigdy.

Gandulf Teh Gray, pomyślał Szacki.

Czarodziej jednak wypełnił zadanie.


Robert Biedroń - :swiecz:

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Robert Biedroń napisał/a:
Eykey - bezrolny
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-10, 21:10   

Hokus pokus... bęc!

Severus Snape - :swiecz: - winny

:arrow: (6) Severus Snape - Gandulf Teh Gray, Joanna d'Arc, Josef Mengele, Krzysztof Hołowczyc, Teodor Szacki, Wayne Unser

:arrow: (4) Michał Milowicz - Amel Bent, Lawliet Lawsford, Rick Rubin, Samsung Galaxy Ace
:arrow: (4) Samsung Galaxy Ace - Andrea Stavros, Michał Milowicz, Severus Snape, Wielki Wizjoner

:arrow: Wayne Unser - Ronald Reagan

Nie głosowali:

Dziewczyna Ratownika
Hugh Hefner


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Severus Snape napisał/a:
"Dobre złego początki.
Debiutant"
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-11, 21:31   

Zły dzień dla miasta.

Wayne Unser - :swiecz: - niewinny

:arrow: (11) Wayne Unser - Andrea Stavros, Gandulf Teh Gray, Hugh Hefner, Joanna d'Arc, Josef Mengele, Krzysztof Hołowczyc, Lawliet Lawsford, Michał Milowicz, Ronald Reagan, Samsung Galaxy Ace, Teodor Szacki

:arrow: (3) Michał Milowicz - Amel Bent, Rick Rubin, Wayne Unser

:arrow: Amel Bent - Wielki Wizjoner

Nie głosował:

Dziewczyna Ratownika


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Wayne Unser napisał/a:
Nie miałem roli. Mengele kurwa tylko nie idź patentem z OC. Fdk z realmadrid.pl z tej strony, czy naprawdę sądzisz, że ktoś dałby mi tutaj rolę OC. Zwłaszcza, że nie grałem ze 2 lata, a jak widzę trochę się pozmieniało. Zabijcie Wizjonera. Szacki/Mengele prędzej czy później będzie się musiało rozwiąć. 3 mafiozy szukałbym wśród Bent/Hefner/Milowicz


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

Utonęła.

Dziewczyna Ratownika - :swiecz: - niewinna
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-11, 22:42   

Cytat:
Jezus rzekł: Usuńcie kamień! Siostra zmarłego, Marta, rzekła do Niego: Panie, już cuchnie. Leży bowiem od czterech dni w grobie. Jezus rzekł do niej: Czyż nie powiedziałem ci, że jeśli uwierzysz, ujrzysz chwałę Bożą? Usunięto więc kamień. Jezus wzniósł oczy do góry i rzekł: Ojcze, dziękuję Ci, żeś mnie wysłuchał. Ja wiedziałem, że mnie zawsze wysłuchujesz. Ale ze względu na otaczający Mnie lud to powiedziałem, aby uwierzyli, żeś Ty Mnie posłał. To powiedziawszy zawołał donośnym głosem: Łazarzu, wyjdź na zewnątrz! I wyszedł zmarły, mając nogi i ręce powiązane opaskami, a twarz jego była zawinięta chustą. Rzekł do nich Jezus: Rozwiążcie go i pozwólcie mu chodzić!.

J 11, 39-44.

BUNKIER ANIOŁA ŚMIERCI

Krótko po śmierci Roberta Biedronia okazało się, iż był to ślepy strzał. Prezydent Słupska nie był tym, za kogo go brano. Mimo tego wydawało się, że nastroje w mafii nie są najgorsze. Po linczu na Severusie Snape’ie wiele się jednak zmieniło. Teodor Szacki nie zdziwił się więc, kiedy dostał zaproszenie do siedziby samego Anioła Śmierci.

To zabawne, pomyślał Teodor Szacki. Na świecie wciąż nie brakuje ludzi, wierzących w to, że Adolf Hitler wciąż żyje. Nie ma chyba jednak osoby, która głośno mówiłaby o wielkiej mistyfikacji, do której doszło w brazylijskiej Bertiodze w 1979 r. Oficjalna wersja mówiła o udarze mózgu, który przyczynił się do utonięcia w Oceanie. Co prawda, kiedy na początku lat 90-tych popularne stały się testy DNA, o mało nie doszło do ujawnienia prawdy, ale udało się przekupić odpowiednich ludzi w laboratorium, do którego oddano próbki pobrane od człowieka pochowanego jako Josef Mengele. Gdy sprawa nieco przycichła pracowników laboratorium cicho sprzątnięto.

O tym, gdzie znajduje się bunkier, w którym od trzydziestu pięciu lat ukrywał się Anioł Śmierci wiedziała tylko jedna osoba – Mister X, bo tak go nazywano w kręgach związanych z Rodziną, był prawą ręką Mengele jeszcze za czasów pobytu w Brazylii. To on stał za zorganizowaniem cichego przerzutu Mengele do Polski. To on wreszcie odpowiadał za dostarczanie Mengele jedzenia, wysyłał jego pocztę, a gdy trzeba było ściągał do bunkra ludzi, z którymi niezbędna była prywatna rozmowa.

– Możesz już zdjąć opaskę – Szacki usłyszał ochrypły głos starszego mężczyzny.

Mengele siedział odwrócony do niego tyłem.

– Wezwałem Cię tu do siebie, bo mamy do omówienia kilka spraw.

– Słucham zatem.

– Czy można zamordować trupa?

– To jakieś podchwytliwe pytanie?

– Pytam jak najbardziej serio, czy można zamordować trupa?

– Nie można, trup nie żyje.

– Z kim rozmawiasz?

W oczach Teodora Szackiego pojawił się błysk geniuszu.

– Z trupem.

– Jaki z tego wniosek?

– Nie można Cię zamordować?

– I w tym największy problem.

– Nie rozumiem.

– Co jest bardziej nieprawdopodobne od zabicia trupa?

– Nie mam pojęcia.

– Zabicie trupa, który wcześniej był człowiekiem, którego brano za trupa.

– Do czego zmierzasz?

– Posłuchaj. Nie da się mnie zamordować, bo ludzie uważają, że jestem trupem. A ja chcę by mnie zamordowano. Musi się więc znaleźć ktoś, kto wpadnie na mój trop. Tym kimś będziesz Ty.

– Co nam da twoja śmierć?

– Ja nie umrę głupcze. Znów będę trupem. Żywym trupem.

Wielka mistyfikacja, pomyślał Szacki i zadzwonił do Moniki, swojej byłej kochanki, dziennikarki jednego z czołowych tabloidów:

– Cześć kochanie, jutro zostaniesz najczęściej cytowaną osobą tej planety.

***

JOSEF MENGELE ŻYJE!

***

Josefa Mengele znaleziono martwego w swoim bunkrze. Prokuratorzy próbują ustalić kto stoi za śmiercią słynnego zbrodniarza. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć sprawca zostawił na ciele staruszka ślad w postaci krwawego napisu:

RED IS BAD, RED IS DEAD
.

***

Prasa w ostatnich dwóch dniach sprzedawała się wyjątkowo dobrze.

W niemal każdym numerze na pierwszych stronach cytowano testament Josefa Mengele.

Anioła śmierci pochowano w szatach księdza.

***

Mamy ich, pomyślał Teodor Szacki prowadzony do celi śmierci.


Josef Mengele - :swiecz:

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Josef Mengele napisał/a:
Tutaj Red, bezrolny (dla Stavrosa, bo prawdziwe nicki mu nic nie mówią - zalewski z edycji, którą czytałeś). Jakby co Gandalf to nie jest ktoś stąd, nie jest to żaden kozak i trochę śmiecham, że za takiego go uważają, chociaż to całkiem bystry chłopak (pewnie z jakiegoś Ślizgu czy forum Ligi Mistrzów) i ładną kreację stworzył. Pewnie niewinny, chociaż jeśli to jest kacoper (niektórzy będą wiedzieć ocb), to pewnie w mafii xD Ewentualnie to Łuczyk może być.

Dzisiaj padł ebi (Chwytak).

Wg mnie skład mafii wygląda tak: Snape, Milowicz, Unser (jak na moje to diler) i Szacki (OC, zapewne egze). Na razie gram z doskoku, więc są tu możliwe błędy, ale prosiłbym nikogo stąd nie oczyszczać na przyszłość (a w szczególności Szackiego).

Za niewinnych mam: Samsunga, Bent, Hołowczyca, Wielkiego Wizjonera, Hefnera Licza, d`Arc, Dziewczynę Ratownika (no chyba, że w mafii jednak nie będzie Unser, to wtedy ten ostatni już raczej neutralny, a może i w mafii).

Mało tego wszystkiego tutaj napisałem, to nie jest jakoś super pewne, ale liczę, że jeszcze pożyję i jednak tego nie zobaczycie, bo nie miałem zbyt dużo czasu na ogarnianie (studia).

Ten Stavros pewnie niewinny, ale nie miałem czasu analizować jego postów. A ostatnio gracz, którego przed śmiercią praktycznie nie przeanalizowałem w mafii był (kacoper), więc nie feruję wyroków.

Biedroń to chyba Dago. Wydaje mi się czysty, ale nic sobie za to uciąć nie dam (poza tym ładnie gra).

Nie wiem co z Rubinem, Reaganem i Lawsfordem. Śmierdzi mi trochę ten drugi, ten pierwszy zupełnie neutralny, a ten ostatni tak na nos chyba czysty. Ale to tylko intuicja, niezbyt się przyglądałem.

Domyślam się jeszcze paru tożsamości, ale daruję sobie ich ujawnienie.

To tyle, powodzenia.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-12, 21:10   

Rick got 99 problems and lynch is one.

Rick Rubin - :swiecz: - niewinny

:arrow: (7) Rick Rubin - Andrea Stavros, Gandulf Teh Gray, Hugh Hefner, Joanna d'Arc, Krzysztof Hołowczyc, Ronald Reagan, Teodor Szacki

:arrow: (2) Michał Milowicz - Amel Bent, Lawliet Lawsford
:arrow: (2) Teodor Szacki - Rick Rubin, Samsung Galaxy Ace

:arrow: Amel Bent - Wielki Wizjoner
:arrow: Lawliet Lawsford - Michał Milowicz

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Rick Rubin napisał/a:
oja 3 gra. Bezrolny. W tygodniu całe dnie na uczelni, dzisiaj wróciłem :) OC- Gandalf/Szacki. + gdzieś tam czai się Joanna. Możliwe że nawet obaj w mafii, a cała dziejsza afera z postem Gandulfa to ustawka :fajer: . Ostatnie 3 głosowania Szackiego, Gandalfa i Joanny takie same - przypadek?
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-13, 21:22   

Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip...dzzzzzzt!

Samsung Galaxy Ace - :swiecz: - niewinny

:arrow: (7) Samsung Galaxy Ace - Amel Bent, Andrea Stavros, Hugh Hefner, Joanna d'Arc, Krzysztof Hołowczyc, Lawliet Lawsford, Michał Milowicz

:arrow: (4) Amel Bent - Gandulf Teh Gray, Samsung Galaxy Ace, Teodor Szacki, Wielki Wizjoner

Nie głosował:

Ronald Reagan


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Samsung Galaxy Ace napisał/a:
Kod:
OC.

[img]http://www.mytrendyphone.co.uk/images/Samsung-Galaxy-Ace-Duos-S6802-Touch-Screen-Reparation-sort-10-2013.jpg[/img]
[i]Nic nie napiszę, zepsułem
się. :czasz: [/i]


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

Olympus has fallen!

Ronald Reagan - :swiecz: - niewinny

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Ronald Reagan napisał/a:
Bezrolny miastowy :-) To moja druga gra. Cokolwiek byście nie mówili grałem według mnie dobrze.

Zauważyłem, że bardzo rzadko tropy z testamentów się sprawdzają. Jednak mój typ jest następujący

Joanna d'Arc
Michał Milowicz
Krzysztof Hołowczyc

+Snape

Powodzenia.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-13, 22:30   

Cytat:
Trzymano zaś wtedy znacznego więźnia, imieniem Barabasz. Gdy się więc zebrali, spytał ich Piłat: Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Barabasza czy Jezusa, zwanego Mesjaszem? Wiedział bowiem, że przez zawiść Go wydali. A gdy on odbywał przewód sądowy, żona jego przysłała mu ostrzeżenie: Nie miej nic do czynienia z tym Sprawiedliwym, bo dzisiaj we śnie wiele nacierpiałam się z Jego powodu. Tymczasem arcykapłani i starsi namówili tłumy, żeby prosiły o Barabasza, a domagały się śmierci Jezusa. Pytał ich namiestnik: Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam uwolnił? Odpowiedzieli: Barabasza. Rzekł do nich Piłat: Cóż więc mam uczynić z Jezusem, którego nazywają Mesjaszem? Zawołali wszyscy: Na krzyż z Nim! Namiestnik odpowiedział: Cóż właściwie złego uczynił? Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: Na krzyż z Nim! Piłat widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: Nie jestem winny krwi tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz. A cały lud zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze. Wówczas uwolnił im Barabasza, a Jezusa kazał ubiczować i wydał na ukrzyżowanie.

Mt 27, 16-26.

CELA ŚMIERCI

– Mają nas, pomyślał Teodor Szacki prowadzony do celi śmierci.

Jeszcze wczoraj to on łapał przestępców, dzisiaj mógł co najwyżej zastanawiać się nad ostatnim życzeniem, które przysługiwało wszystkim skazanym na śmierć.

Cały proces odbył się błyskawicznie. Prokuratura wiedziała, że dla dobra urzędu Teodora Szackiego należy usunąć szybko i w miarę cicho. O ile cicho się nie dało, gdyż dla mediów temat prokuratora, będącego członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, był bardzo łakomym kąskiem, o tyle możliwość przyspieszenia procesu udało się wynegocjować z sądem bez większych przeszkód. Trzeba uczciwie przyznać, że pomogła w tym postawa samego Teodora Szackiego, który od razu wszystkiego się wyparł i stwierdził, że nie ma zamiaru zeznawać.

Teodor Szacki siedział w celi śmierci rozmyślając o przeszłości. O żonie Weronice, o córce Helci, o wszystkich śledztwach, które udało mu się rozwiązać i o tych sprawach, których nie dane mu było doprowadzić do końca. Był pogodzony ze śmiercią. Wiedział, że poświęca się dla dobra sprawy.

Wiedział też, że Gandulf Teh Gray nie zrobił tego bez powodu. To właśnie czarodziej, ten który własnymi rękami zabił Roberta Biedronia po czym odciął mu penisa i włożył do ust, doniósł na mafię na policji. Opowiedział o wszystkim co zrobił, w zamian za co podobno dostał status świadka koronnego.

Szacki przez moment zastanawiał się dlaczego Gandulf to zrobił. Czyżby nie wiedział, że śmierć Mengele była tylko mistyfikacją? Przestraszył się, że bez tego najrówniejszego wśród równych mafia nie ma szans i trzeba jak najszybciej się ulotnić?

A może to był kolejny element układanki tworzonej przez wielkiego Anioła Śmierci?

Primus inter pares, najrówniejszy wśród równych, pomyślał Teodor Szacki.

***

Anioł Śmierci wrócił do domu.

Günzburg – niewielkie miasto powiatowe w Niemczech, położone mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Stuttgartem i Monachium to dzisiaj bardzo spokojne miejsce. Okryte zostało jednak wieczną hańbą. To tutaj w marcu 1911 r. urodził się Josef Mengele.

To także tutaj Mister X urządził nową kryjówkę swego Pana.

– O wszystko zadbałeś? – Anioł Śmierci wydawał się być autentycznie przejęty tym, co wydarzyło się w ostatnich godzinach w Warszawie.

Mister X uśmiechnął się.

– Tak jak kazałeś Panie. Szacki przebywa w celi śmierci.

– Niech tam posiedzi jeszcze jakiś czas, pilnujcie by nie zrobił sobie krzywdy.

– Jeśli mogę Panie spytać, po co to wszystko?

– Mój drogi, jak mawiał Lenin: kontrola podstawą zaufania.

Mengele już wiedział, że Szackiemu można ufać.

– Jeszcze jedno Panie, Gandulf gdzieś zniknął.

– Wysłałem go do Stanów. Ma tam robotę do wykonania.

***

Teodora Szackiego wypuszczono z celi śmierci następnego dnia. Wytłumaczono mu, że zatrzymanie było sprawdzianem jego lojalności. Zdał go na piątkę.

Jestem jak Barabasz, pomyślał Szacki. Nie zasługiwałem na to, a jednak mnie uwolnili.

***

Tyle szczęścia co Szacki nie miał Hugh Hefner. Założyciel słynnego „Playboya” został znaleziony martwy w jednej ze swych posiadłości. Koroner przybyły na miejsce zdarzenia potwierdził, iż wszystko wskazuje na to, że śmierć nastąpiła w sposób naturalny.

***

Z tego Gandulfa jeszcze będą ludzie, pomyślał Josef Mengele, napawając się wieścią o śmierci detektywa.


Hugh Hefner - :swiecz:

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Hugh Hefner napisał/a:
Nie mam roli.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-14, 21:06   

Myślał, że jest zbyt piękny i młody, by płacić pieniędzmi. Dlatego zapłacił życiem.

Michał Milowicz - :swiecz: - winny

:arrow: (7) Michał Milowicz - Amel Bent, Andrea Stavros, Gandulf Teh Gray, Joanna d'Arc, Lawliet Lawsford, Teodor Szacki, Wielki Wizjoner

:arrow: Wielki Wizjoner - Michał Milowicz

Nie głosował:

Krzysztof Hołowczyc


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Michał Milowicz napisał/a:
W mafii jest fajnie.

_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-15, 17:59   

Język dłuższy od wąsów.

Andrea Stavros - :swiecz: - niewinny

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

To, że padłem w dzisiejszym mordzie jest naprawdę ciekawe... W sumie najbardziej mógłby się mnie obawiać Milowicz, no chyba że dla kogoś byłem totalnie niewinny i dlatego zginąłem
Póki nie ujawni się jakiś inny ksiądz, zostawcie Milowicza w spokoju. Jak nie będzie musiał się bronić, to może zacznie dobrze tropić mafię, a jest w tym niezły. Logicznie myśli i się zwyczajnie przyda.

Mam nadzieję, że w linczu padł Szajsung, jeśli nie, to jest do odjebania natychmiast.
Kolejna osoba do odstrzału to Amel Bent. Pisałem już na jej temat wczoraj, nie będę się powtarzał. Hefner też dał dobrą analizę. Jak ona okaże się winna, to trzeba walnąć Szackiego. W zasadzie i tak moim zdaniem trzeba, bo za chuj mu nie ufam, ale jeśli Bent jest winna, to odjebanie go jest obowiązkowe.

Zastanawia mnie mord na Mengele. Zdaje się, że Red ma tu taką renomę, jak ja u siebie, ale mimo wszystko, ten mord jest trochę dziwny. W pewnym momencie posty Mengele i Szackiego wyglądały mi na ustawkę 2 mafiozów, ale skoro Mengele padł, to tak nie było, a zdecydowanie był on osobą, która mogłaby doprowadzić do linczu na Szackim. Gdyby i Szacki, i Mengele byli niewinni, to nie byłoby sensu mordować Josefa, bo była duża szansa, że on i Szacki nawzajem doprowadzą do linczu na sobie. No chyba że ktoś stwierdził, że ktoś pomyśli tak jak ja i chciał Szackiego wrobić.

Niestety, nie mam czasu na większą analizę i mam nadzieję, że tego nie zobaczycie.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-15, 21:19   

Czar prysł.

Gandulf Teh Gray - :swiecz: - niewinny

:arrow: (4) Gandulf Teh Gray - Amel Bent, Joanna d'Arc, Krzysztof Hołowczyc, Lawliet Lawsford

:arrow: (3) Amel Bent - Gandulf Teh Gray, Teodor Szacki, Wielki Wizjoner

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Gandulf Teh Gray napisał/a:
treść:

CO WY KURWA ODJEBALIŚCIE PEDAŁY.
Bezrolny miastowy. Żeby skończyć moją misję musiałem umarnonć. BRODO zabij gargamela i uwolnij smerfy XDDD
najpierw ubijcie bent, jesli niewinna, to ll, na koncu oc holowczyc

a jak chcecie teorii spiskowej, to szacki oc, podstawił się jako det (który w tym wypadku padłby za bierność), dał wam jednego swojego do zabicia, a sam jest czysty do końca rozgrywki i to wygra. ale to zbyt skomplikowane, trzymajcie sie planu pierwszego.
NIECH WAS PROWADZI MOC WIELKIEGO GANDULFA SZARAWEGOXD
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-15, 22:30   

Cytat:
A kiedy już to, co zniszczalne, przyodzieje się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodzieje się w nieśmiertelność, wtedy sprawdzą się słowa, które zostały napisane: Zwycięstwo pochłonęło śmierć. Gdzież jest, o śmierci twoje zwycięstwo? Gdzież jest, o śmierci, twój oścień? Ościeniem zaś śmierci jest grzech, a siłą grzechu Prawo.

1 Kor 15, 54-56.

CIEŃ WIELKIEJ GÓRY

Josefa Mengele niezwykle zasmuciła wieść o zdradzie w jego własnych szeregach. Teodor Szacki, ten który wydawał się być najbardziej lojalnym sługą Królestwa Zła okazał się zwykłym zdrajcą.

Wyhodowałem żmiję na własnym łonie, pomyślał Josef Mengele i roześmiał się, wspominając stare, dobre żydowskie cipki.

Starzec spojrzał przed siebie. Na wierzchołku góry, tam gdzie roślinność już w zasadzie nie istnieje dojrzał maleńkie zarysy kilku, kilkunastu osób.

Tam na szczycie góry wszyscy razem spotkali się, pomyślał Anioł Śmierci i zaczął wyliczać: Listerine Total Care, Maryja Panna, The Chwytak, Browar Ciechan, Robert Biedroń, Wayne Unser, Dziewczyna Ratownika, Rick Rubin, Samsung Galaxy Ace, Ronald Reagan, Hugh Hefner, Andrea Stavros, Gandulf Teh Gray.

Szczególnie tego ostatniego było mu żal. Doskonale spisał się przy morderstwach Biedronia i Hefnera. Nie jego wina, że ścigał, nie te osoby, co trzeba.

O czym oni tam teraz wszyscy mogą deliberować? Czy znają tajemnicę mafii? Czy podejrzewają kto następny do nich dołączy?

***

Teodora Szackiego i Wielkiego Wizjonera wprowadzono z opaskami na oczach przed oblicze Matki Chrzestnej. Który chce zginąć pierwszy? – zapytała pokazując wielki stos.

Detektyw i ksiądz milczeli.

Nie po to tyle przeszedłem, by teraz spłonąć na stosie, pomyślał Szacki.

– Teodorze?

– Tak Joanno?

– Będziemy musieli się pożegnać...

Szackiemu po raz kolejny przypomniały się żona i córka. Ile by dał, by bawić się z nimi w spokoju we własnym domu.

– Ale jeszcze nie teraz... Przykro mi Wizjonerze, odpadasz z gry.

Teodor Szacki poczuł się jak w jakimś pieprzonym reality show.

***

Wielki Wizjoner podążył w stronę szczytu wielkiej góry.


Wielki Wizjoner - :swiecz:

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

TESTAMENT:

Wielki Wizjoner napisał/a:
W mafii są Bent i Joanna d'Arc. Dopuszczam możliwość, że jest w niej Lawrence, ale jeśli tak to moralnym zwycięzcą zostaje Wielki Wizjoner i reszta mieszkańców. Swoje typy podałem, róbcie z nimi co chcecie, choć i tak wiadomo co zrobicie, a mianowicie przegracie edycję z kretesem, hukiem i zażenowaniem obserwatorów.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-16, 21:15   

Koniec.

Amel Bent - :swiecz: - niewinna

:arrow: (4) Amel Bent - Joanna d'Arc, Krzysztof Hołowczyc, Lawliet Lawsford, Teodor Szacki

:arrow: Lawliet Lawsford - Amel Bent

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

Amel Bent napisał/a:
tomus - bezrolny
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komunikaty
Wiadomość:    

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12