†     †     †     M  A  F  I  A     †     †     † Strona Główna † † † M A F I A † † †
† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Chevaleone
2014-12-06, 21:36
Rozgrywka
Autor Wiadomość
Andrea Stavros


Posty: 123
Wysłany: 2014-12-19, 22:57   

Joanna d'Arc napisał/a:
Może Stavros chciałby poprowadzić? :D
Wolę zagrać, jeśli można. Choć jak nie będzie chętnych do prowadzenia, to mogę poprowadzić. Tylko nie mogę obiecać stałych godzin linczów, czasem byłyby godzinne przesunięcia.
 
 
Dziewczyna Ratownika


Posty: 12
Wysłany: 2014-12-19, 23:00   

Krzysztof Hołowczyc napisał/a:
ogarniaj tamten forumek resztą się zajmę tylko mi napisz gdzieś co i jak


A zapomniałem, że mam dostęp do http://mafiapfcom.phorum.pl/index.php

To tam możecie już się rejestrować. Termin do niedzieli chyba wystarczy.
 
 
Dziewczyna Ratownika


Posty: 12
Wysłany: 2014-12-19, 23:00   

A nick do Mario Puzo
 
 
Joanna d'Arc


Posty: 269
Wysłany: 2014-12-19, 23:24   

No i zajebiście. Winy będą Ci odkupione :)
 
 
Rick Rubin


Posty: 39
Wysłany: 2014-12-19, 23:46   

A i ja może się załapię.
 
 
Krzysztof Holowczyc


Posty: 139
Wysłany: 2014-12-20, 19:45   

trez weź spawdź pw na ślizgu
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2015-05-29, 11:46   

:teczka: TESTAMENTY:

:lupa: 2014-12-07, 15:07
The Chwytak napisał/a:
Bezrolny miastowy - ebi, dzięki za grę!


:lupa: 2014-12-07, 15:36
Josef Mengele napisał/a:
Bezrolny, Red.


:lupa: 2014-12-07, 15:39
Samsung Galaxy Ace napisał/a:
Kod:
[spoiler][img]http://www.mytrendyphone.co.uk/images/Samsung-Galaxy-Ace-Duos-S6802-Touch-Screen-Reparation-sort-10-2013.jpg[/img]

Sprawdźcie Stavrosa i Joannę d'Arc :!:

[i]Więcej nic nie napiszę, zepsułem się. :czasz: [/i]
[/spoiler]


:lupa: 2014-12-07, 15:44
Joanna d'Arc napisał/a:
Dzięki za grę. Farciarz z tej strony.

Nie podoba mi się Tomuś.


:lupa: 2014-12-07, 15:49
Amel Bent napisał/a:
tomus - bezrolny


:lupa: 2014-12-07, 15:59
Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

Jeśli to czytacie, to znaczy, że padłem w pierwszym mordzie, a to jest cholernie dziwne. Już na początek wkopałem się, że znam Lawrence'a, choć twierdzę, że nie grałem, pomyliłem regulamin zeszłej edycji z tą jeszcze wcześniejszą - w miarę łatwo byłoby na mnie nagonić.

Skoro więc mimo wszystko zginąłem, to znaczy, że ktoś się mnie bał. Nigdy wcześniej tu nie grałem, więc żaden stały bywalec nie powinien się mnie obawiać. Ale gra tu jedna osoba, która mnie zna i wiem, że mnie zidentyfikowała. Nie wiem, pod jakim tu gra nickiem, ale można spróbować to wydedukować. Ta osoba też tu nie grała wcześniej, więc osoby, które dobrze znają ludzi z zeszłych edycji i fora, z których ci ludzie pochodzą odpadają. Dodatkowo raczej odpadają osoby, które zarejestrowały się przed godz. 13 dnia 04.12. Jakby komuś się chciało, to może prześledzić posty monkeyya z fcbarca.com oraz małpiszona z forum Bayernu. On na pewno by się mnie obawiał, więc mógłby chcieć mnie szybko ubić.

Z innych graczy odpaliłbym Biedronia, który tak szybko się do mnie przysrał, że to aż podejrzane oraz Samsunga, który podpiął się natychmiast pod moją rzekomą pomyłkę ze znajomością Wargrave'a. Dodatkowo Mengele - wszedł strasznie agresywnie, może to kreacja, która ma pokazywać: patrzcie, tak mocno wkurwiam, że nie mogę być w mafii, bo by mi nie pozwolili na to.


:lupa: 2014-12-08, 19:18
Michał Milowicz napisał/a:
Pozdro Gary :)


:lupa: 2014-12-08, 20:27
Joanna d'Arc napisał/a:
Pozdro, zajebaliście niewinnego barany.


:lupa: 2014-12-08, 20:39
Gandulf Teh Gray napisał/a:
treść:
Jeśli poleciałem, to pewnie przez joannę, na którą zagłosowałem i doczepiłem się już kilka razy, więc jeśli jeszcze żyje, to możecie ją cisnąć śmiało, tak samo śmiało waliłbym w amel bent oraz jakichś cichaczów typu browar ciechan, milowicz. pzdr z fartem


:lupa: 2014-12-08, 20:43
Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

Wątpię, żebym padł w pierwszym linczu, ale że nie jestem pewien, czy znajdę czas jutro, a w mordzie zginąć mogę, to piszę te słowa teraz, pewnie część tych spostrzeżeń będę chciał podtrzymać i jutro, a mogę nie zdążyć.

Po pierwsze - głosowałem na Biedronia i gdybym nie zginął, to możliwe, że dalej bym to robił. To, że się do mnie przysrał to jedno, ale jest też kilka innych rzeczy, które zwróciły moją uwagę. Po pierwsze - ten jego post z pierwszej strony:
Robert Biedroń napisał/a:

Napisanie coorvy powinno za automatu dawac bana, nie ważne czy to dla jaj czy na serio. Mistrzu gry nie róbmy sobie jaj, jak miasto ma wygrać?

Widzę tu 3 oznaki mafijności! Po pierwsze - sam fakt wpisu na pierwszej stronie. Tak, wiem, że sam się tam wypowiedziałem, wiem też, że nie można odpierdolić wszystkich, którzy się tam wpisali, ale że z doświadczenia wiem, że kilku mafiozów zawsze wypowiada się na pierwszej stronie, to wziąłem pod lupę wszystkich, którzy tam się znajdują. Zwróćcie uwagę na zeszłą edycję - na pierwszej stronie mamy 3 mafiozów, z czego Sosna napisał już 2 minuty po otwarciu tematu. Mafiozi dostają info o rolach przed otwarciem tematu z grą (widać to po wpisach na mafijnym), więc są gotowi na start gry i często przez zajaranie rolą od razu się wjebują z jakimś wpisem.

Druga rzecz w tym poście to pogrubiony fragment. Chodzi o nieidentyfikowanie się z miastem - ja bym napisał "jak mamy wygrać". Sam się kiedyś tak wkopałem i teraz jestem na to wyczulony. Dla wielu osób to słaby argument, ale ja tam się go trzymam.

Trzecia rzecz to pisanie o banie dla Mengele. Tak, ten post był ohydny i tak, najchętniej bym Jozefa za to odjebał w linczu, nie patrząc, czy to kreacja, czy nie, czy to gracz dobry, czy słaby. Ale odwalenie w linczu to jedno, a zachęcanie do bana to drugie. To mafii zależy na tym, żeby ludzie odpadali ponadplanowo, za punkty karne, inne wykluczenia. Jaki miastowy ma interes w tym, żeby ktoś został zdyskwalifikowany?

Po drugie - Hołowczyc. Zachęca do tego, żeby był tu jak największy burdel, chciał jak najwięcej oskarżeń, co w pierwszych dniach niczemu nie służy. Do tego uważam, że tajne głosowanie to najlepsze rozwiązanie i każdy, kto się temu sprzeciwia jest z miejsca podejrzany.

Po trzecie - Lawliet. Zarobił karniaki na wstępie, ale to nie oznacza, że nie jest w mafii. Mógł nie mieć czasu, ale mógł też zarobić je celowo i teraz będzie krzyczał, że przecież żaden mafioza by nie zarobił karniaków.


:lupa: 2014-12-08, 20:52
Krzysztof Hołowczyc napisał/a:
klasycznie bezrolny lowrider


:lupa: 2014-12-09, 18:08
Samsung Galaxy Ace napisał/a:
Kod:
Turururu. Tu Samsung Galaxy White. Piszę ten e-testament ze łzami na tapecie. Jest mi ogromnie przykro, ale byłem [b][u]BISKUPEM[/u][/b] komórek tego świata, nie księdzem. Fakt - moja gra w tej edycji była żenująca, sam to przyznaję(teraz mnie wśród Was nie ma, więc możecie rzucać hejciki hihi).

Prosiłbym detektywa o sprawdzenie jednej, ew. dwóch osób. Mam nadzieję, że należy do "grubych ryb". Przede wszystkim Reagan, idiota. Kretyn. Bezmózg. Druga w kolejności D'Arc. I w sumie chodzi o to, że na pewno mnie ktoś z mafii atakował, za łatwym celem byłem.

To tyle.

[img]http://
www.mytrendyphone.co.uk/images/
Samsung-Galaxy-Ace-Duos-S6802-Touch-
Screen-Reparation-sort-10-2013.jpg[/
img]

[i]Więcej nic nie napiszę, zepsułem
się. :czasz: [/i]


:lupa: 2014-12-09, 19:14
The Chwytak napisał/a:
Pedały pierdolone, kmioty nieziemskie. Niech was pożrą Annuaki i inne sraki.

Niewinny, Bartłomiej Gorczyca.


:lupa: 2014-12-09, 19:36
Wayne Unser napisał/a:
Bez roli. Zabijcie Pedała. Mengele ty Kurwo.


:lupa: 2014-12-09, 20:42
Robert Biedroń napisał/a:
Eykey - bezrolny


:lupa: 2014-12-09, 21:04
Gandulf Teh Gray napisał/a:
treść
jak mnie ujebali, to szkoda czo XD
sluchajcie sie mengele, bo choć to śmieć pokroju lowridera, to może coś ugra XDD
joanna, chwytak, milowicz, rubin, reagan i ten drugi grubas - w pierwszej kolejnosci powinni poleciec


:lupa: 2014-12-09, 21:40
Josef Mengele napisał/a:
Tutaj Red, bezrolny (dla Stavrosa, bo prawdziwe nicki mu nic nie mówią - zalewski z edycji, którą czytałeś). Jakby co Gandalf to nie jest ktoś stąd, nie jest to żaden kozak i trochę śmiecham, że za takiego go uważają, chociaż to całkiem bystry chłopak (pewnie z jakiegoś Ślizgu czy forum Ligi Mistrzów) i ładną kreację stworzył. Pewnie niewinny, chociaż jeśli to jest kacoper (niektórzy będą wiedzieć ocb), to pewnie w mafii xD Ewentualnie to Łuczyk może być.

Dzisiaj padł ebi (Chwytak).

Wg mnie skład mafii wygląda tak: Snape, Milowicz, Unser (jak na moje to diler) i Szacki (OC, zapewne egze). Na razie gram z doskoku, więc są tu możliwe błędy, ale prosiłbym nikogo stąd nie oczyszczać na przyszłość (a w szczególności Szackiego).

Za niewinnych mam: Samsunga, Bent, Hołowczyca, Wielkiego Wizjonera, Hefnera Licza, d`Arc, Dziewczynę Ratownika (no chyba, że w mafii jednak nie będzie Unser, to wtedy ten ostatni już raczej neutralny, a może i w mafii).

Mało tego wszystkiego tutaj napisałem, to nie jest jakoś super pewne, ale liczę, że jeszcze pożyję i jednak tego nie zobaczycie, bo nie miałem zbyt dużo czasu na ogarnianie (studia).

Ten Stavros pewnie niewinny, ale nie miałem czasu analizować jego postów. A ostatnio gracz, którego przed śmiercią praktycznie nie przeanalizowałem w mafii był (kacoper), więc nie feruję wyroków.

Biedroń to chyba Dago. Wydaje mi się czysty, ale nic sobie za to uciąć nie dam (poza tym ładnie gra).

Nie wiem co z Rubinem, Reaganem i Lawsfordem. Śmierdzi mi trochę ten drugi, ten pierwszy zupełnie neutralny, a ten ostatni tak na nos chyba czysty. Ale to tylko intuicja, niezbyt się przyglądałem.

Domyślam się jeszcze paru tożsamości, ale daruję sobie ich ujawnienie.

To tyle, powodzenia.


:lupa: 2014-12-09, 21:43
Joanna d'Arc napisał/a:
Miałem go nie zostawiać.

W sumie pierdoliłem bezsensu całą grą i w sumie nie mam żadnych tropów.

Pozdro. Jastrząb.


:lupa: 2014-12-09, 21:52
Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

Jeśli padłem w mordzie, to znak, że trzeba przyjrzeć się Milowiczowi. Reszta mnie nie zna i raczej nie zawracaliby sobie mną głowy, szkoda by im było mordu, ale Milowicz na pewno zrobił mi niezłą reklamę na mafijnym, jeśli jest w mafii, więc w takim układzie mord byłby jakoś zrozumiały.

Teraz moje przemyślenia:

Po pierwsze - głosowałem na Biedronia i gdybym nie zginął, to możliwe, że dalej bym to robił. To, że się do mnie przysrał to jedno, ale jest też kilka innych rzeczy, które zwróciły moją uwagę. Po pierwsze - ten jego post z pierwszej strony:
Robert Biedroń napisał/a:


Napisanie coorvy powinno za automatu dawac bana, nie ważne czy to dla jaj czy na serio. Mistrzu gry nie róbmy sobie jaj, jak miasto ma wygrać?


Widzę tu 3 oznaki mafijności! Po pierwsze - sam fakt wpisu na pierwszej stronie. Tak, wiem, że sam się tam wypowiedziałem, wiem też, że nie można odpierdolić wszystkich, którzy się tam wpisali, ale że z doświadczenia wiem, że kilku mafiozów zawsze wypowiada się na pierwszej stronie, to wziąłem pod lupę wszystkich, którzy tam się znajdują. . Mafiozi dostają info o rolach przed otwarciem tematu z grą (widać to po wpisach na mafijnym), więc są gotowi na start gry i często przez zajaranie rolą od razu się wjebują z jakimś wpisem.

Żeby nie być gołosłownym, sprawdziłem wszystkie poprzednie edycje i wygląda to tak:
I - 1/4 mafiozów na pierwszej stronie
II - 4/5 mafiozów na pierwszej stronie
III - 2/4 mafiozów na pierwszej stronie
IV - 2/3 mafiozów na pierwszej stronie
V - 5/6 mafiozów na pierwszej stronie, z czego 2 pierwsze posty są autorstwa mafiozów
VII - 3/5 mafiozów na pierwszej stronie, Sosna wypowiada się jako drugi, 2 minuty po otwarciu tematu.

Druga rzecz w tym poście to pogrubiony fragment. Chodzi o nieidentyfikowanie się z miastem - ja bym napisał "jak mamy wygrać". Sam się kiedyś tak wkopałem i teraz jestem na to wyczulony. Dla wielu osób to słaby argument, ale ja tam się go trzymam.

Trzecia rzecz to pisanie o banie dla Mengele. Tak, ten post był ohydny i tak, najchętniej bym Jozefa za to odjebał w linczu, nie patrząc, czy to kreacja, czy nie, czy to gracz dobry, czy słaby. Ale odwalenie w linczu to jedno, a zachęcanie do bana to drugie. To mafii zależy na tym, żeby ludzie odpadali ponadplanowo, za punkty karne, inne wykluczenia. Jaki miastowy ma interes w tym, żeby ktoś został zdyskwalifikowany?

Po drugie - Hołowczyc. Zachęca do tego, żeby był tu jak największy burdel, chciał jak najwięcej oskarżeń, co w pierwszych dniach niczemu nie służy. Do tego uważam, że tajne głosowanie to najlepsze rozwiązanie i każdy, kto się temu sprzeciwia jest z miejsca podejrzany.

Po trzecie - Lawliet. Zarobił karniaki na wstępie, ale to nie oznacza, że nie jest w mafii. Mógł nie mieć czasu, ale mógł też zarobić je celowo i teraz będzie krzyczał, że przecież żaden mafioza by nie zarobił karniaków.


:lupa: 2014-12-10, 20:19
Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

Polecam przyjrzeć się Mengele. Obawiam się, że jest OC i lincz na nim nie da jednoznacznej odpowiedzi, ale po pierwsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że tym OC nie jest nawet jak jest w mafii, a po drugie - może po testamencie da się stwierdzić, czy był winny, czy nie.

Moja teoria jest taka, że Mengele jest w mafii. Przeszarżował z kreacją, tudzież zapomniał, że jest dużo nowych i może być dla wielu na tyle wkurwiający, że go odpalą mimo łatki dobrego gracza, więc postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wskazać cele:
[quote=Jozef Mengele]poniewaz Wielki Lekarz Josef nigdy sie nie zastanawial nad tym co zrobic z tymi co po sa po lewo czy po prawo to usunal bym was wszystkich i zostal sam ale regulamin tego nie przewiduje wiec trzeba zastosowac jakis system

oto lista pewnych debili (ewentualnie nowicjuszy w tej grze). niektorych tutaj nie ma, bo nie mam jeszcze 100% pewnosci, czy debilami lub nowicjuszami sa, czy na razie tylko udaja:

The Chwytak
Severus Snape
Samsung Galaxy Ace
Michał Milowicz
Ronald Reagan

Nickow sporo, jest z czego wybierac
Geniusz nakazuje wam wybrac jednego z nich (najbardziej mafijnego najlepiej... a nie wszyscy mafijni sa) i oddac mi na eksperymenty... znaczy leczenie
Jeśli Mengele jest winny, to jest tu moim zdaniem tylko jeden mafioza. Mogło być tak, że mafia obawiała się, że poleci właśnie ten mafioza, więc Mengele przed linczem wyskoczył dodatkowo z Maryją Panną i zasugerował, że ta łatwo poleci, co sprawiło, że rzeczywiście poleciała, a jego lista została odłożona na jeden dzień.

Dzień później prawie doszło do tego samego, ale tym razem ostatecznie padł Chwytak, a nie Unser. Jak dla mnie wprowadzanie takiego chaosu do niczego dobrego nie prowadzi, więc Mengele jest dla mnie podejrzany.

Oprócz niego radzę mocno przyglądać się Wizjonerowi, Gandulfowi (drugi z przerysowaną kreacją, jeśli te


:lupa: 2014-12-10, 20:43
Wayne Unser napisał/a:
bez roli


:lupa: 2014-12-10, 21:00
Severus Snape napisał/a:
"Dobre złego początki.
Debiutant"


:lupa: 2014-12-10, 23:19
Michał Milowicz napisał/a:
W mafii jest fajnie.



:lupa: 2014-12-11, 20:35
Wayne Unser napisał/a:
Nie miałem roli. Mengele kurwa tylko nie idź patentem z OC. Fdk z realmadrid.pl z tej strony, czy naprawdę sądzisz, że ktoś dałby mi tutaj rolę OC. Zwłaszcza, że nie grałem ze 2 lata, a jak widzę trochę się pozmieniało. Zabijcie Wizjonera. Szacki/Mengele prędzej czy później będzie się musiało rozwiąć. 3 mafiozy szukałbym wśród Bent/Hefner/Milowicz


:lupa: 2014-12-11, 21:39
Gandulf Teh Gray napisał/a:
tresc:

jak se padlem to trudno c'nie BRODO ZABJERZ TEN PIERSCIEN DO MORDORU I ZNISZCZ PLIS

jutro se ubijcie wizjonera, a reszty dowiecie sie w swoim czasie

IĆCIE JUSZ, SRAURON CZEKA, POWIERZAM WAM TE MISJE XD


:lupa: 2014-12-11, 21:42
Hugh Hefner napisał/a:
Te opisy mordów mafii są zajebiste, niewiele osób potrafiłoby je tak napisać. Egze kiedyś wygrał flachę od Łukasza Mazura z weszlo.com za jakiś zajebisty wiersz o PZPN. On jest zdolny pisać takie opowiadania. Ale to tylko tak w formie ciekawostki. :serc:


:lupa: 2014-12-11, 21:46
Rick Rubin napisał/a:
Moja 3 gra. Bezrolny. W tygodniu całe dnie na uczelni - dlatego zamierzałem rozkręcić się w weekend. Pozdrawiam. Nie idźcie ślepo ze Mengele.


:lupa: 2014-12-11, 21:55
Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

Polecam przyjrzeć się Mengele. Obawiam się, że jest OC i lincz na nim nie da jednoznacznej odpowiedzi, ale po pierwsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że tym OC nie jest nawet jak jest w mafii, a po drugie - może po testamencie da się stwierdzić, czy był winny, czy nie.

Moja teoria jest taka, że Mengele jest w mafii. Przeszarżował z kreacją, tudzież zapomniał, że jest dużo nowych i może być dla wielu na tyle wkurwiający, że go odpalą mimo łatki dobrego gracza, więc postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wskazać cele:
Jozef Mengele napisał/a:
poniewaz Wielki Lekarz Josef nigdy sie nie zastanawial nad tym co zrobic z tymi co po sa po lewo czy po prawo to usunal bym was wszystkich i zostal sam ale regulamin tego nie przewiduje wiec trzeba zastosowac jakis system

oto lista pewnych debili (ewentualnie nowicjuszy w tej grze). niektorych tutaj nie ma, bo nie mam jeszcze 100% pewnosci, czy debilami lub nowicjuszami sa, czy na razie tylko udaja:

The Chwytak - niewinny [dop. ja]
Severus Snape - winny [dop. ja]
Samsung Galaxy Ace
Michał Milowicz
Ronald Reagan

Nickow sporo, jest z czego wybierac
Geniusz nakazuje wam wybrac jednego z nich (najbardziej mafijnego najlepiej... a nie wszyscy mafijni sa) i oddac mi na eksperymenty... znaczy leczenie

Jeśli Mengele jest winny, to jest tu moim zdaniem tylko jeden mafioza. Mogło być tak, że mafia obawiała się, że poleci właśnie ten mafioza, więc Mengele przed linczem wyskoczył dodatkowo z Maryją Panną i zasugerował, że ta łatwo poleci, co sprawiło, że rzeczywiście poleciała, a jego lista została odłożona na jeden dzień.

Dzień później prawie doszło do tego samego, ale tym razem ostatecznie padł Chwytak, a nie Unser. Jak dla mnie wprowadzanie takiego chaosu do niczego dobrego nie prowadzi, więc Mengele jest dla mnie podejrzany.

Oprócz niego radzę mocno przyglądać się Wizjonerowi, Gandulfowi (drugi z przerysowaną kreacją, jeśli są w mafii razem z Mengele, to tym bardziej nie dziwię się, że Mengele wyskoczył z listą do odpalenia, bo obaj mogli polecieć za wkurwianie).

Do tego strasznie śmierdzi mi wczorajsza rozmowa Mengele z Szackim o tożsamościach. Możliwe, że winni są obaj, a to była ustawka.

Obecnie widzę to tak, że w mafii jest Mengele i/lub Szacki, Bent i ewentualnie Gandulf.


:lupa: 2014-12-11, 22:18
Ronald Reagan napisał/a:
Bezrolny miastowy :-)

To moja druga gra. Cokolwiek byście nie mówili grałem według mnie dobrze. Na pewno o niebo lepiej niż na 6 edycji gdzie grałem jako Jezus Chrystus. Wykreowałem swój wizerunek tak jak zamierzałem i przez to stałem się jednym z najbardziej neutralnych graczy w mieście.

Moja mafijną 4 już podawałem ale przypomnę
Snape, Hugh Hefner, Wizjoner, Mengele (albo Szacki) + ewentualnie Rubin


Powodzenia.


:lupa: 2014-12-12, 20:57
Rick Rubin napisał/a:
oja 3 gra. Bezrolny. W tygodniu całe dnie na uczelni, dzisiaj wróciłem :) OC- Gandalf/Szacki. + gdzieś tam czai się Joanna. Możliwe że nawet obaj w mafii, a cała dziejsza afera z postem Gandulfa to ustawka :fajer: . Ostatnie 3 głosowania Szackiego, Gandalfa i Joanny takie same - przypadek?


:lupa: 2014-12-13, 18:09
Ronald Reagan napisał/a:
Bezrolny miastowy :-) To moja druga gra. Cokolwiek byście nie mówili grałem według mnie dobrze.

Zauważyłem, że bardzo rzadko tropy z testamentów się sprawdzają. Jednak mój typ jest następujący

Joanna d'Arc
Michał Milowicz
Krzysztof Hołowczyc

+Snape

Powodzenia.


:lupa: 2014-12-13, 18:09
Andrea Stavros napisał/a:
Bezrolny miastowy.

To, że padłem w dzisiejszym mordzie jest naprawdę ciekawe... W sumie najbardziej mógłby się mnie obawiać Milowicz, no chyba że dla kogoś byłem totalnie niewinny i dlatego zginąłem
Póki nie ujawni się jakiś inny ksiądz, zostawcie Milowicza w spokoju. Jak nie będzie musiał się bronić, to może zacznie dobrze tropić mafię, a jest w tym niezły. Logicznie myśli i się zwyczajnie przyda.

Mam nadzieję, że w linczu padł Szajsung, jeśli nie, to jest do odjebania natychmiast.
Kolejna osoba do odstrzału to Amel Bent. Pisałem już na jej temat wczoraj, nie będę się powtarzał. Hefner też dał dobrą analizę. Jak ona okaże się winna, to trzeba walnąć Szackiego. W zasadzie i tak moim zdaniem trzeba, bo za chuj mu nie ufam, ale jeśli Bent jest winna, to odjebanie go jest obowiązkowe.

Zastanawia mnie mord na Mengele. Zdaje się, że Red ma tu taką renomę, jak ja u siebie, ale mimo wszystko, ten mord jest trochę dziwny. W pewnym momencie posty Mengele i Szackiego wyglądały mi na ustawkę 2 mafiozów, ale skoro Mengele padł, to tak nie było, a zdecydowanie był on osobą, która mogłaby doprowadzić do linczu na Szackim. Gdyby i Szacki, i Mengele byli niewinni, to nie byłoby sensu mordować Josefa, bo była duża szansa, że on i Szacki nawzajem doprowadzą do linczu na sobie. No chyba że ktoś stwierdził, że ktoś pomyśli tak jak ja i chciał Szackiego wrobić.

Niestety, nie mam czasu na większą analizę i mam nadzieję, że tego nie zobaczycie.


:lupa: 2014-12-13, 20:45
Samsung Galaxy Ace napisał/a:
Kod:
OC.

[img]http://www.mytrendyphone.co.uk/images/Samsung-Galaxy-Ace-Duos-S6802-Touch-Screen-Reparation-sort-10-2013.jpg[/img]
[i]Nic nie napiszę, zepsułem
się. :czasz: [/i]


:lupa: 2014-12-13, 20:56
Hugh Hefner napisał/a:
Nie mam roli.


:lupa: 2014-12-13, 21:54
Gandulf Teh Gray napisał/a:
Treść:

NO CZO TAM BOBICZKI SMIERDZONCEXDD

Jeśli padłem to pewnie dlatego, że

uwaga


ktoś chciał się mnie pozbyć


Jeszcze ani razu w tej edycji nie przyjęliście pod uwagę najprostszej opcji, więc przyjmijcie ją teraz. Usunął mnie ktoś, komu przeszkadzałem bez obawy o lincz, bo wie, że uznacie, że mafia go podłożyła. Tak, Szacki. Jestem drugą osobą w mieście, której się słuchaliście, pierwszą był Szacki, czemu ujebali mnie, a nie jego? Ubijcie go w końcu, bo dalej uważam, że trzyma wa za mordę i tapla w błocie. Po Szackim ubijcie bent, który nie wiem jakim cudem dzisiaj przeżył. Na końcu polecam Hołowczyca (typowy mafioza, tak samo grała wieczorek 2 edycje temu) albo d'Arc, to już jak tam sobie zdecydujecie.


:lupa: 2014-12-13, 22:00
Joanna d'Arc napisał/a:
bezrolny mf.


:lupa: 2014-12-15, 20:59
Gandulf Teh Gray napisał/a:
treść:

CO WY KURWA ODJEBALIŚCIE PEDAŁY.
Bezrolny miastowy. Żeby skończyć moją misję musiałem umarnonć. BRODO zabij gargamela i uwolnij smerfy XDDD
najpierw ubijcie bent, jesli niewinna, to ll, na koncu oc holowczyc

a jak chcecie teorii spiskowej, to szacki oc, podstawił się jako det (który w tym wypadku padłby za bierność), dał wam jednego swojego do zabicia, a sam jest czysty do końca rozgrywki i to wygra. ale to zbyt skomplikowane, trzymajcie sie planu pierwszego.
NIECH WAS PROWADZI MOC WIELKIEGO GANDULFA SZARAWEGOXD


:lupa: 2014-12-15, 21:00
Lawliet Lawsford napisał/a:
Bezrolny. Mafia: Gandulf, Hołowczyc. Ta gra przestała być sensowna bo zamisat kierować się siecią powiązań walicie w najczystszego gościa.


:lupa: 2014-12-15, 21:44
Wielki Wizjoner napisał/a:
W mafii są Bent i Joanna d'Arc. Dopuszczam możliwość, że jest w niej Lawrence, ale jeśli tak to moralnym zwycięzcą zostaje Wielki Wizjoner i reszta mieszkańców. Swoje typy podałem, róbcie z nimi co chcecie, choć i tak wiadomo co zrobicie, a mianowicie przegracie edycję z kretesem, hukiem i zażenowaniem obserwatorów.


† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

http://pilkarskieforum.co...=330249#p330249
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komunikaty
Wiadomość:    

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13