†     †     †     M  A  F  I  A     †     †     † Strona Główna † † † M A F I A † † †
† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Chevaleone
2014-12-06, 21:36
Rozgrywka
Autor Wiadomość
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-03, 15:58   Rozgrywka

Rejestracja ruszyła. Gra się odbędzie, jeśli do piątku w nocy zbierze się odpowiednia ilość graczy.

Rejestrujcie się pod co najmniej 2-członowymi nickami. Do rejestracji nie potrzeba działającego adresu e-mail.

Po zarejestrowaniu się, by móc uczestniczyć w grze, musicie przysłać mi na PW( http://edycje.ugu.pl/privmsg.php?mode=post&u=2 ) swoje tożsamości spoza rozgrywki, wraz z nazwą swojego forum.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-06, 18:46   

Wkrótce roześlę role.

Informacje:

:lupa: 22 graczy
:lupa: 4 mafiozów(OC, diler)
:lupa: ksiądz, detektyw, opryszek

Pierwszy mord mafii jutro ok. 16:00.

Mimo przechwycenia ogromnych ilości mięsa, psia mafia z Wietnamu nie zakończyła swojej nikczemnej działalności, syndykat zbrodni już zarzucił sieci na świeże mięsko, na terenie całej Polski. Czy uda się ich powstrzymać?



Dobrej rozgrywki!

Możecie zacząć pisać.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-06, 21:38   

Brak awatara przed jutrzejszym mordem zostanie ukarany co najmniej 1 punktem karnym.

Radzę zapoznać się z regulaminem.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Gandulf Teh Gray


Posty: 179
Wysłany: 2014-12-06, 21:45   

Znowu te mafiozy mięsne się panoszo w moim bobiczkowie, trzeba złapać tych łachmytów ;_;
 
 
Wielki Wizjoner


Posty: 96
Wysłany: 2014-12-06, 21:50   

Trzeba mieć wizję by wygrywać w mafię. Niewątpliwie ja ją posiadam i wytropię łobuzów.
 
 
Amel Bent


Posty: 230
Wysłany: 2014-12-06, 21:56   

Mogę pisać po francusku? A może wolicie, bym robiła coś zgoła innego po francusku?
_________________
Viser la Lune!
 
 
Robert Biedron


Posty: 40
Wysłany: 2014-12-06, 21:58   

Jak byłem słabo znanym lewicowym aktywistą prawa zwierząt nigdy nie były mi obce. Teraz mimo, iz zostałem prezydentem Słupska niż się nie zmieniło. Nawet jeśli zostanę prezydentem Polski, co się niewątpliwie stanie w przyszłości, dalej będę walczył o to by biedne psiaki były traktowane tak jak my. Ze mną wszyscy złoczyńcy zostaną ujawnieni, nie bójcie się o to kochani.
 
 
Joanna d'Arc


Posty: 269
Wysłany: 2014-12-06, 21:59   

Tak, możesz się poddać.
 
 
Andrea Stavros


Posty: 123
Wysłany: 2014-12-06, 22:02   

Chevaleone napisał/a:
Ojciec Chrzestny - przy jego sprawdzeniu, Detektyw dostaje informację, że jest on niewinny. Dostaje informację, że został sprawdzony przez Detektywa, ale nie dostaje jego tożsamości. Po jego śmierci w Linczu pojawia się informacja, że zginął niewinny

Co to za zjebany pomysł? Skoro sprawdzenie detektywa OC nie wykaże, w linczu nie będzie wiadomo, że takowy padł, to jak grać? Jak znajdować powiązania między mafiozami, jak wnioskować na podstawie wyników linczów, skoro te mogą nie być prawdziwe? Ten pomysł jest bardziej zjebany niż zakaz ujawniania tożsamości. Gdyby na moim forum MG wyskoczył z takim pomysłem, to bym go zbanował. No ale w sumie to u mnie na forum nie ma gry w mafię, bo już zbanowałem wszystkich, którzy się ze mną nie zgadzali i zostały oprócz mnie 3 aktywne osoby, więc ciężko by się grało. Zresztą i tak by było wiadomo, że mam rolę, bo jakby Mistrz Gry mi jej nie dał (tak jak ten tutaj :swiecz: ), to bym go zbanował, podobnie jak wszystkich, którzy by na mnie głosowali w linczach. O mordowaniu mnie przez mafię nawet nie wspominam, bo wtedy usunąłbym po prostu temat z grą.
 
 
Robert Biedron


Posty: 40
Wysłany: 2014-12-06, 22:04   

Z chuja się urwałeś? Już ostatnio tak było i mafia dostała łatwy wpierdol, tak jak Ty na miesicie co sobotę dostajesz.
 
 
Josef Mengele


Posty: 116
Wysłany: 2014-12-06, 22:07   

no siema polskie biedne coorvy cebulaki pyerdolone jestescie wszyscy jebanymi gunwami nie powinno sie miec dla was zadnej litosci mam nadzieje ze wszyscy zdechniecie zycze wam smierci
 
 
Robert Biedron


Posty: 40
Wysłany: 2014-12-06, 22:09   

Napisanie coorvy powinno za automatu dawac bana, nie ważne czy to dla jaj czy na serio. Mistrzu gry nie róbmy sobie jaj, jak miasto ma wygrać?
 
 
Gandulf Teh Gray


Posty: 179
Wysłany: 2014-12-06, 22:09   

Uwaga spoiler, MENGELE UMAR. dziękuję, zamykam.
 
 
Josef Mengele


Posty: 116
Wysłany: 2014-12-06, 22:10   

slowofiltr imbecylu yebany
 
 
Andrea Stavros


Posty: 123
Wysłany: 2014-12-06, 22:11   

Robert Biedroń napisał/a:
Z chuja się urwałeś? Już ostatnio tak było i mafia dostała łatwy wpierdol, tak jak Ty na miesicie co sobotę dostajesz.
Nie wszystkich swoją miarą, to po pierwsze, po drugie - czytałem regulamin poprzedniej edycji i nic takiego nie widziałem (no chyba że chodzi Ci o jakieś inne forum, to daj link), a po trzecie, to że uważam, że nawet mimo tego zjebanego przepisu mafia zostanie wyruchana w dupy, tak jak jesteś ruchany Ty, to nie znaczy, że nie mogę określić tego pomysłu tak, jak go oceniam, czyli jako zjebanego.
 
 
Joanna d'Arc


Posty: 269
Wysłany: 2014-12-06, 22:11   

U Biedronia już ból dupy :/
 
 
Gandulf Teh Gray


Posty: 179
Wysłany: 2014-12-06, 22:14   

Tak to jest jak sze te gejolasze myli z pienknymi orczycami ;_;
 
 
Robert Biedron


Posty: 40
Wysłany: 2014-12-06, 22:16   

Andrea Stavros napisał/a:
Robert Biedroń napisał/a:
Z chuja się urwałeś? Już ostatnio tak było i mafia dostała łatwy wpierdol, tak jak Ty na miesicie co sobotę dostajesz.
Nie wszystkich swoją miarą, to po pierwsze, po drugie - czytałem regulamin poprzedniej edycji i nic takiego nie widziałem (no chyba że chodzi Ci o jakieś inne forum, to daj link), a po trzecie, to że uważam, że nawet mimo tego zjebanego przepisu mafia zostanie wyruchana w dupy, tak jak jesteś ruchany Ty, to nie znaczy, że nie mogę określić tego pomysłu tak, jak go oceniam, czyli jako zjebanego.



http://edycje.ugu.pl/viewtopic.php?t=127

W podstawówce uczą czytać ze zrozumieniem.


Ból dupy to ma Stavros, wielki obrońca interesu miasta, który nie potrafi czytać.
 
 
Samsung Galaxy Ace


Posty: 73
Wysłany: 2014-12-06, 22:17   

Już wysyłam SMSy do moich przyjaciół z Azji, rozwiążę tę sprawę. Wprawdzie koty>psy, ale nie pozwolę, by jacyś Wietnamczycy pozwalali sobie na tyle tutaj.
_________________
Nie zacinam się.
 
 
Josef Mengele


Posty: 116
Wysłany: 2014-12-06, 22:17   

Gandulf Teh Gray napisał/a:
Uwaga spoiler, MENGELE UMAR. dziękuję, zamykam.

zamknac to ja ci moge twoja pierdolona tlusta dupe zyciowy nieudaczniku uzywajacy emotek dla gimbusow zag azuje cie pyerdolona pokrako nadajesz sie tylko do utylizacji i do eksperymentow na gorszej rasie

Po co ty zyjesz

Cytat:
;_;

Co to kurwa jest

Wypierdalaj
 
 
Chevaleone
Administrator


Posty: 444
Wysłany: 2014-12-06, 22:18   

Chevaleone napisał/a:
:ostrzeg: Zero tolerancji dla chamstwa - nadużywanie wulgaryzmów, wyzwisk, czy CAPS LOCKA będzie surowo karane.


Jeśli gra ma wyglądać tak, jak teraz, to nie ma sensu jej kontynuować i zamykam temat.
_________________
That is one George Fowler lying there.

:arrow: 2007-10-07, 13:00:52.

Macie do mnie sprawę/pytanie, to piszcie do mnie na PW, w jego temacie wpisując, np. kilka pytajników. Nie będę wdawał się w dyskusje w temacie z rozgrywką.

Jeśli do północy nie przyznałem komuś punktów karnych, chociaż mu się należały, napiszcie mi o tym na PW, w wiadomości zatytułowanej "donos".


:ostrzeg: Głosując tytułujecie PW do mnie g[numer_głosowania], a więc w pierwszym głosowaniu: g1.

:ostrzeg: Zmieniając głos dopisujecie do powyższego słowo zmiana, a więc w pierwszym głosowaniu: g1 - zmiana.

:ostrzeg: W każdym głosowaniu graczowi przysługuje jedna zmiana głosu. Niewykorzystane zmiany nie podlegają kumulacji.

Played it straight through to the end.
 
 
Josef Mengele


Posty: 116
Wysłany: 2014-12-06, 22:19   

Amel Bent napisał/a:
Mogę pisać po francusku? A może wolicie, bym robiła coś zgoła innego po francusku?

możesz mi Opierdolić Gałgana skarbie moje
 
 
Josef Mengele


Posty: 116
Wysłany: 2014-12-06, 22:20   

moj*
 
 
Gandulf Teh Gray


Posty: 179
Wysłany: 2014-12-06, 22:20   

Josef Mengele napisał/a:
Gandulf Teh Gray napisał/a:
Uwaga spoiler, MENGELE UMAR. dziękuję, zamykam.

zamknac to ja ci moge twoja pierdolona tlusta dupe zyciowy nieudaczniku uzywajacy emotek dla gimbusow zag azuje cie pyerdolona pokrako nadajesz sie tylko do utylizacji i do eksperymentow na gorszej rasie

Po co ty zyjesz

Cytat:
;_;

Co to kurwa jest

Wypierdalaj


Józiu czo ty tag do ojcza XD sciongaj spodnie, czas na kare ;_;
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komunikaty
Wiadomość:    

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12